O marketingu w turystyce

Szkolenie o marketingu i turystyce, Staszów, 16 listopada 2023

„Marketing i promocja w turystyce: Media społecznościowe i tradycyjne na warsztacie. Od pomysłu do kreacji” to kolejne szkolenie dla branży turystycznej ziemi staszowskiej, które LOT zorganizował w ramach realizacji projektu dotacyjnego z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Szkolenie odbyło się 16 listopada 2023 r. w siedzibie LGD „Białe Ługi” w Staszowie. Pierwszą część szkolenia poprowadziła Anna Falikowska z Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. Omówiła m.in. trzy najpopularniejsze platformy social media wykorzystywane w branży turystycznej, pokazała przykłady ciekawych kampanii reklamowych, ale i takich, które nie do końca „wypaliły”.

Drugą część spotkania poprowadził współpracujący z ROT Jarosław Panek, który skupił się przede wszystkim na technikach SEO wykorzystywanych do pozycjonowania kluczowych fraz w wyszukiwarkach. Ta część miała w dużym stopniu charakter warsztatowy. Były dziennikarz „Echa Dnia” podzielił się także swoją praktyczną wiedzą na temat zasad współpracy z mediami.

Zadanie publiczne pn. „Marka Szydłowa motorem turystycznym regionu” dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0081/2306/UDOT/DT/BP z dnia 27 czerwca 2023 r.

Przed nami dwa kolejne szkolenia, na które serdecznie zapraszamy przedstawicieli branży turystycznej:

  • 23 listopada 2023 / Staszów / Zarządzanie produktem turystycznym
  • 30 listopada 2023 / Bogoria / Budowa produktów turystycznych w oparciu o najnowsze trendy i technologie